ЗВІТ КЕРІВНИКА 2020-2021

26.08.2021 року відбувся звіт керівника

Тернопільського дошкільного навчального закладу №4

Тернопільської міської ради Тернопільської області

Цімерман Людмили Анатоліївни

за підсумками роботи 2020/2021 навчального року

перед педагогічним колективом та громадськістю

Освіта – найважливіше із земних благ,

якщо вона найвищої якості.

Інакше вона абсолютно даремна.

Редьярд Кіплінг

Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності керівника.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

На виконання Національної доктрини розвитку освіти, п. 3 наказу Міністерства освіти і науки від 23.03.2005 №178, та «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед колективом та громадськістю», положення про дошкільний навчальний заклад, з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базуються на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації я, Цімерман Людмила Анатоліївна, директор дошкільного навчального закладу №4, освіта повна вища педагогічна, педагогічний стаж 36 років, маю звання «Відмінник освіти України», звітую про основні напрямки своєї діяльності за 2020/2021 навчальний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *