На прогулянці

Педагогами нашого дошкільного закладу приділяється велика увага щодо ознайомлення вихованців з природою, педагоги розв’язують цілий комплекс завдань, таким чином вони у дітей розвивають сенсорну культуру, мову і мислення, допитливість і спостережливість; формують перші естетичні переживання; розвивають реалістичні уявлення та поняття про природні об’єкти та явища тощо. класифікувати об’єкти живої природи, аналізувати їх, робити елементарні висновки тощо.

Для проведення роботи з питань ознайомлення дошкільників з природою, вихователі використовують різноманітні форми і методи : заняття, спостереження за представниками рослинного і тваринного світу під час повсякденних прогулянок, праця у куточку природи та на ділянці, бесіди.

Формування уявлень дітей успішно відбувається в ході здійснення продуманої пошуково-дослідницької роботи, і, як наслідок, у дітей формується елементарні навички пошукової роботи, виникає посилений інтерес до світу природи.

Орієнтуватися у тому, що Всесвіт ― це безліч зірок, планет та різних космічних тіл, оволодівати елементарною інформацією про Сонячну систему, вихованці нашого дитячого садка можуть в спеціально запланованих заняттях.